kvepalai moterims gucci paimtų maždaug po 2

Aš esu? * Taip džiaugiuosi *? Mes padarėme? Užsiėmimas šaudė su nuostabiais fotografais prieš vestuves. Ne tik todėl,balenciaga le dix, kad myliu paveikslėlius, kuriuos gavome, bet ir todėl, kad mums suteikta proga suprasti,balenciaga bėgikai tamsiai mėlyna, kaip norėtumėte, kad kelias valandas turėtume savo asmeninį paparaci. Iš išorės išties lengvas (stovėti, šypsokis) iš tikrųjų buvo gana sunkus darbas (stovėkite ilgą laiką, dabar sėdėkite nepatogiai, nusišalinkite, dabar esate rimtas, oopsu per daug rimtai).

visos Paco ir Betty nuotraukos

Paruošimas rinkti komplektus ir pasiruošti, ir visa tai buvo šiek tiek fiasko,mens balenciaga batai, bet pats svarbiausias dalykas,balenciaga arenos pardavimas, kurį sužinojau,vyriski ugg, – tai dalykai,kedai nike, kuriuos supratau šaudymo metu ir po jo. Pvz., Kas žinojo, kad kažkas nepatogu, nes viešai išleistas vaizdas (dažnai kompromituojančiose pozicijose) gali jaustis normalus praėjus maždaug valandai arba fiziškai sunkus šypsotis ilgesnį laiką arba kad aš aš beveik nesugebu išlaikyti savo burną daugiau nei kelias sekundes ?!

Ir tikrai yra keletas dalykų, kuriuos noriu prisiminti vykstant į mūsų vestuvių dieną (be to, nekalbu, kai posuji ‘aš jį gavau!’). Noriu priminti mums, kad tuo pačiu metu reikia daugiau žiūrėti į kamerą. Tai yra tik keletas mūsų nuotraukų, nes mes žiūri į vienas kitą, vienas žiūri į kitą ar abu žiūri į priekį. Neapsirenkite sau pernelyg daug, bet akys yra nuostabios, todėl noriu įsitikinti, kad turiu daug nuotraukų variantų, kuriuose jie iš tiesų išsiskiria.

Kai seka nuotraukas, aš galiu pamatyti, kaip švelniai ir švelni apskritimai pradeda šliaužti visą laiką šiek tiek, o tai man primena, kad noriu būti tikri,balenciaga ayakkabı erkek, kad noriu, kad tam tikru momentu atsipalaiduotų mano plaukai ir makiažas. naktis. Ir aš noriu prisiminti, kad atsipalaiduoti. Mūsų mažiausiai mėgstamos nuotraukos yra tos, kuriose mes jautėme nepatogumus, o mūsų mėgstamiausios nuotraukos yra tos, kuriose aš žinau, kad mes negalvojome, kaip tai atrodo? Ar aš tai darau teisingai? Ką jie sakė?

Kitas pamokas išmoko valdyti,dior addict kvepalai kaina, o aš nežinau šaudymo metu (nors tai be abejo ir tiesa). Aš noriu atsisakyti kontrolės,balenciaga pleištai pardavimas, kokius vaizdus grąžinti mums. Mūsų užduoties šaudymui gavome 115 vaizdų,balenciaga triple s kedai parduodu, paimtų maždaug po 2,ugg kaina,5 valandų,balenciaga naujos sezono bateliai, o aš logiškai žinau, yra daugiau nei pakankamai. Bet kadangi aš fotografuoju, kai fotografuosiu, tuomet aš atėjau namo ir rūšiuoti per šimtus vaizdų, kurie buvo atlikti per gana trumpą laiką. Jei manęs nelabai panaši į veido išraišką ar išsamumą vieno ar trijų ar penkių mano paveikslėlių vaizduose,gucci bamboo kvepalai kaina, tai yra didelė tikimybė, kad aš turiu dar mažiausiai dar penkis iš jų dar rinktis. Tačiau pro nuotraukos neturėtų dirbti tokiu būdu, todėl man reikėjo šios užduoties šaudymo patirties, kad būtų labiau tikėtini mano lūkesčiai dėl to, kiek vestuvių dienos vaizdų turėsiu pažvelgti.

Ir galiausiai,balenciaga megztinis, nors svarbiausia, noriu prisiminti,gucci rankines, kad viskas nebus išspręsta tiksliai taip, kaip planuota, tačiau viskas vis tiek bus visiškai nuostabi.

Kokias pamokas išmokote iš savo fotografuojamos patirties? Leiskite įtraukti į šį sąrašą!

* visos šios nuotraukos nuotraukos Paco ir Betty

 PREVIOUS POSTSneak Peek: DIY Projects NEXT POSTChevron, Banners, and Dots, Oh My! Susiję straipsniai Epilogas: Sixpence Farewell03 / 22/17 @ 10:21 am Kaip šeši žmonės tapo ponu ir ponia: mes užmušime ir mes išeiti03 / 16/17 @ 9:58 am. @ 3:19 pm Įtraukimo taisyklės (nuotraukos) 07/13/17 @ 5:00