moteriški sportiniai bateliai kodėl ji neturėtų susituokti

Kadangi p. PF ir aš buvome užsiiminėti beveik dvejus metus,michael kors lietuva, galite užsiregistruoti savo dugno doleriu. Aš girdėjau daug vestuvių kalbų. Nereikia nė sakyti, nieko daugiau manęs nenuostabu, todėl aš nusprendžiau sudaryti kvailąjį sąrašą, kurį tikrai galėtume susieti.

Vaizdas per Bridezillas

1. Aš pakviestas į vestuves,beats kaina, ar ne? Arba dar geriau? Aš būsiu mergelė,kvepalai hermes, ar ne?

Aš girdėjau abu šiuos, ir jie abu nustebino mane. Man buvo paliktas žvilgsnis ‘elnias į priekį’ ir kažkaip suklupo savo kelią iš jo. Aš visiškai suprantu, kad žmonės džiaugia tavimi ir nori būti ten, kad pasidalintų savo dienomis, bet ji įneša nuotaiką labai nepatogu, ypač jei arenai nėra artimų draugų.

2. Jūsų žiedas yra toks mielas!

Gerai,trivietis kelionė balenciaga, jūsų zuikis yra mielas,balenciaga milžinas sidabro apyrankė juoda, jūsų naujas megztinis yra mielas, Hello Kitty yra mielas,balenciaga triple s 420 kaina, bet mano žiedas nėra mielas. Mes negalime visi turėti dviejų karatų sparkles ant mūsų pirštų, bet man labai patinka mano žiedas,adidas batai vyrams, ačiū. ????

3. Viskas apie tai, kodėl ji neturėtų susituokti

Aš niekada nesuprantu. Jaunoji planuoja vieną iš labiausiai jaudinančių savo gyvenimo dienų,mens dirželiai, o geriausių norų ir sveikinimų metu girdi balso šauksmą: ‘Do not do it!’ Didžiąją dalį laiko jis ateina iš vyrų, kurie galvoja, kad jie yra juokingi, bet seniai tai iš tiesų greitai.

4. Žinau, kad turite nedidelę vietą, bet ar tai būtų gerai, jei atvedžiau savo draugą?

Bonusiniai taškai, jei niekada anksčiau nesate susipažinęs su draugu.

Ir paskutinis, bet ne mažiau

5,tan balenciaga sportbačiai. Ar turite kūdikį pilvoje,mėlyni balenciaga batai?

O, taip,mens balenciaga bėgikai juoda, mano draugai, aš išgirdau šį specialų nuggetą vakar iš vieno iš mano pirmųjų greiderių. Ji stebėjo,mėlynos suede balenciaga sportbačiai, sakydama, kad tai greičiausiai tikras mielas vaikas,nike parduotuve, bet vis tiek aš buvau siaubtas. Aš nemanau,balenciaga žemos kelnės, kad tikrai reikia paaiškinti, kodėl tai yra kažkas, apie ką neturėtumėte sakyti ‘haha’.

Kokie beprotiški dalykai girdėjote vestuvių planavimo metu?

 PREVIOUS POSTAddiction NEXT POSTWeddings Išlaidos, susijusios su pinigais Susijusios žinutės Vasaros vestuvės: vieta, vieta, vieta06 / 08/17 @ 4:51 pm partija kiekvieną dieną: jūsų pradžia prieš vestuvių renginius07 / 07/17 @ 2: 00 pm 5 būdai, kaip obligacijų su ‘Netrukus pasimatysi’,anucci, nors vestuvių planavimas04 / 17/17 @ 1:19 pm 10 Idėjos, kaip išlaikyti gėlių mergaites ir žiedų nešėjus Happy08 / 25/17 @ 5: 26 pm